Wanted!

Obtížnost : střední

Délka : střední

Požadavky :

 1. Rune mysteries quest
 2. Priest in Peril
 3. Lost tribe
 4. Recruiment drive
 5. Zamorak mage miniquest - stačí jen úvodní dialog ve Wildu
 6. 32 quest point
 7. Schopnost zabít Black Knight (33 lvl)

Nezbytné věci :

 1. Peníze na výrobu Commorbu (10.000 gp) nebo materiál (slayer gem, law rune a molten glass)
 2. 20 rune essencí a stačí obyčejné
 3. Uzavřený zdroj světla

Doporučené věci :

 1. Teleporty, ale přesné lokace jsou generovány během questu.
 2. Ectovial - teleport do Port Phasmatys
 3. Jídlo

Výbava: Libovolná, ale neberte si nic od Saradomina nebo Guthixe.

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 5.000 exp Slayer
 3. Možnost nosit White Knights zbroj
 1. V bance si vemte peníze nebo materiál na výrobu Commorbu a jděte si do parku ve Faladoru promluvit se Sir Tiffy Cashienem . V quest zápisníku musí být zápis že máte návštívit Sir Amik Varzeho.

  1. Do you have any jobs for me yet ?
  2. Yes, I'm interested
  3. Ask abou the Wanted quest
  4. How will all that help
  5. What am I supposed to be doing again ?
 2. Seběhněte na jih k zámku a v západním křídle vylezte do 2. patra. Tam si promluvte se Sir Amik Varze (" No, not right now ") 3. Vraťte se za Sir Tiffy Cashien (" Ask abou the Wanted quest ") a dostanete pár nových informací které běžte předat zpět do zámku. 4. Promluvte se Sir Amik Varzem a slibte pomoc (" Sure I'll help you ") při hledání mága jménem Solus Dellagar. 5. Zpět do parku za Sir Tiffy Cashien (" Ask abou the Wanted...") a nechte si vyrobit CommOrb ("Buy one" - za 10.000gp nebo "Have one made" za materiál). Pomocí této koule se Vám podaří Solus Dellagara najít. 6. Pravým tlačítkem myši vyberte volbu (contact commorb) a pak zvolte (" Current assigment ") a v orbu budou 2 nové záznamy. 7. Potom pravým tlačítkem myši vyberte volbu (playback commorb) a (" Current assigment "). Nechte si přehrát postupně všechny 4 nabídky. Některé budou asi nepovinné, ale času to moc nestojí a budete mít aspoň jistotu. Volba "Related Dossiers" nabízí další 2 témata a ty také shlédněte. Průběh questu by měl vypadat takto: 8. V bance si vemte něco pro souboj s Black knightem (33 lvl) a jděte do Taverley dungeonu. Dojděte podle mapy až do jižní části a tam si promluvte se Sirem Daquariusem.

 9. Dbejte na to, aby úvodní dialog proběhl celý. To může být u slabších postav problém, protože Black knight (33 lvl) mě neustále napadal. Dialog by měl proběhnout až do fáze jako na obrázku. V této části se nic konktrétního nedozvíte a proto bude potřeba trochu změnit strategii. 10. Napadněte jednoho Black Knighta (33 lvl) a to i v případě, že už máte nějaký souboj za sebou. Až se rytíř bude poroučet k zemi, Sir Daquarius Vás zastaví a v rozhovoru se konečně dozvíte nějakou stopu ohledně Solus Dellagara. Dialog opět musí proběhnou až do konce.

 11. Pro další stopu musíte mít alespoň začatý Zamorak miniquest (návodu je v runecrafting sekci), jinak mága ve Varrocku nenajdete. V bance si vemte 20 rune essencí a jděte k oltáři kousek jižním směrem od místa kde Vás teleportuje Aubury do essence dolu. Promluvte s Mage of Zamorak (" Solus Dellagar ") a chcete-li se něco dozvědět, musíte přinést 20 rune essencí. 12. Runy máte, tak s ním promluvte znovu na téma (" Solus Dellagar ") . Dozvíte se ale pouze to, že máte hledat na východ odtud. 13. Vydejte se do Canfisu a jděte k bance. Buďte ostražití, protože Vás bude kontaktovat Sevant (commorb). Půjdete-li od Port Phasmatys, bude to v místě zúžení u Slayer master. Směrem od Varrocku to je pár kroků vedle Fairy ringu. Dialog se dá v případě že ho prošvihnete vyvolat pokud odejte pryč a vrátíte se . To ale nemám vyzkoušeno. 14. Odklikejte rozhovor a jděte k hospodě. U dveří použijte commorb (scan) a objeví se překvapený Solus Dellagar a hned zmizí. Proklikejte rozhovor se Sevantem a teď budete Soluse pronásledovat podle věcí co po něm zůstanou.

 15. V bance si vemte nějaké jídlo, zbraň+brnění ,uzavřený oheň, všechny možné teleporty ať se nezdržujete a vydejte se na druhé místo. To je náhodně generované a jak Soluse najdete (volbou scan na commorbu), teleportuje Vás pryč. Místo navštivte podle předmětu co po něm zůstal. V mém případě earmuffs

  1. Banana - banánová plantáž na Karamje v jižní části u vchodu
  2. Bear fur - tržiště Ardougne u stánku
  3. Blue Cape - Champion's guild za dveřmi
  4. Blue wizard hat - Wizard tower jižně od Draynor Village (patro nevím)
  5. Bone Spear - Lumbridge důl (tunel z kuchyně)
  6. Castle Wars ticket - prostor s portály Castle Wars (dueling ring)
  7. Earnufs - Canfis - Slayer tower v místě výskytu Banshees
  8. Eye patch - pirátská hospoda v Brimhavenn
  9. Fake beard - Al-Kharid, u prodejce Ali Morrisan
  10. Fremenik cape - u vchodu do Relleky
  11. Giant frog legs - jiho-východ Lumbridge slayer dungeonu
  12. Goblin mail - Goblin Village u velitelů (goblin diplomacy quest)
  13. Greenman's ale - Yannile hospoda
  14. Red wine worm - McGrubbor's Woods v severní části
  15. Toy Horsey - Draynor Village tržiště u Dianga
  16. Unholy symbol - Poblíž scorpions severně od Castle wars (někde u hunter zóny s Red salamander)
  17. White Wizard Hat - uvnitř Grand tree
 16. Další stopa která po něm zůstane je pro všechny stejná a jde o cape of champions. Vydejte se do Champion guild jiho-západně od Varrocku a vstupte do dveří. Použijte commorb (scan) a Solus zmizí v oblaku. 17. Další stopa je náhodná, ale před vystopováním si doplňte zdraví. Také si vemte nějaké jídlo (zbraň netřeba). Až Soluse najdete, tak už mu to začne "trochu" vadit a "téměř" Vás zabije - dostanete zranění kolem 4/5 zdraví. Sevant Vás pro jistotu ještě teleportuje do bezpečí. Já ho měl v Castle wars a dostal sem 32/43 18. Další společnou zastávkou je po nalezení bone spear důl v Lumbridge. Máte-li u sebe zdroj světla, běžte do sklepa pod kuchyní v Lumbridge a poproste goblina jménem Kazgar aby Vás provedl na druhou stranu (Follow Kazgar - Dorgeshuun mines)

 19. Až Vás goblin dovede na druhou stranu, použijte v místech jako na obrázku commorb (scan). Tím přivoláte dívku která se změní v Soluse. Ten opět zmizí a zbyde po něm další náhodná věc. U mě to byl goblin mail 20. Soluse vystopujete, tak na Vás pošle Black knighta (33 lvl). Znovu se vypaří a v inventáři budete mít poslední stopu - 20 rune essencí která platí pro všechny. 21. Připravte se na závěrečnou "bitvu" se Solusem (nemá level a kolem 40 Hp). Vzít si můžete asi cokoliv a mám vyzkoušen Ranged i Melee styl. Také v inventáři potřebujete po souboji jedno volné místo.

 22. Pak odcestujte do Varrocku a nechte se od Auburyho pod východní bankou teleportovat do essence dolu.

 23. Na Soluse nejprve vyrukuje armáda Knightů , ale to pro něj bude snadné sousto. 24. Armáda zklamala, tak ta špinavá práce zbyde na Vás. Naštěstí je už tak vysílený, že se nezmůže na pořádný odpor a několik ran si s ním poradí. Dokonce nemá u jména ani "combat lvl" 25. Po boji budete teleportováni na povrch a v inventáři budete mít jeho čepici. Jestli máte plný inventář, bude asi pod nohama. Pak se vydejte do zámku ve Faladoru 26. Ve 2. patře si promluvte se Sir Amik Varze a quest je u konce.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru