Shadow of the storm

Obtížnost : Střední

Požadavky :

 1. Demon slayer quest
 2. Golem quest
 3. 30 crafting
 4. Porazit demona 100 lvl (používá melee + magic útok)

Nezbytné věci :

 1. Silverlight - pokud nemáte, Sir Prysin ve Varrocku prodá nový za 500 Gp.
 2. Pestle and mortar - hmoždíř
 3. Peníze na nákup propustky do pouště a dopravu kobercem
 4. Empty vial - prázdná lahvička
 5. Silver bar
 6. Černé oblečení (hat, top a bottom). Vyzkoušeno mám Priest top+bottom (ke koupi ve Varrocku) , black wizard hat (Port Sarim rune shop) a naposledy jsem měl Full mystic (black). Použít se dá i jiný typ, ale nemám ověřeno (black d-hide...)

Doporučené věci :

 1. Teleport do Al-Kharid (dueling , glory)
 2. Jídlo
 3. Desert výbava (waterskin, oblečení...) na proběhnutí pouští

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 10 000 exp do combat skillu dle výběru (att, str, def, mag, ran)
 1. Z banky si vemte černé oblečení (lze rovnou obléci na sebe) , Silverlight, empty vial, pestle and mortar, nějaké peníze a jděte za Father Reen kterého najdete hned u jižní zdi banky v Al-Kharid. Promluvte s ním (" That's me! ") a za úkol budete mít zlikvidovat démona Agrith Naara (100 lvl). 2. Odcestujte do Uzeru a poblíž golema so promluvte s Father Badden (" Reen sent me ") , (" So what do you... ") a (" How can I do that? ") 3. Slezte do podzemí a utrhněte si kousek od schodů jednu black mushrooms (jako v Golem questu). Rozdrťte v hmoždíři a dejte do lahvičky (máte-li empty vial v inventáři, naplní se automaticky). Nakonec použijte black mushroom ink na meč silverlight. 4. Meč si dejte do ruky a pokud máte na sobě i 3-dílný "black set", jděte si promluvit s Evil Dave který stojí v severní části u portálu (" I want to join your group ") , (" I'm evil! "). Pokud jste oblečeni podle jeho představ, zavede Vás do velkého sálu. 5. Až to půjde vyberte v rozhovoru (" What do I have to do ?") a nyní si budete muset opatřit knihu se zaklínadlem a demonic sigil na vyvolávací obřad. 6. Promluvte s Jennifer (" Do you have the demonic sigil mould?") a získáte demonic sigil mould (forma) 7. Odcestujte k tavírně a ze silver baru vyrobte demonic sigil (silver bar -> furnace) Na další část questu bude potřeba demonic sigil , silverlight (černý) , peníze na dopravu , 4 volné pozice, a výbavu/jídlo/potiony pro boj s demonem (100 lvl).

  Na většinu souboje je možné použít libovolnou zbraň/kouzla, ale dodělat démona musíte obarveným mečem. Pokud na něj budete útočit z dálky (magic/ranged) spolu s magic protect, tak je "téměř" neškodný. Používá melee+magic kouzlo, ale občas pomocí teleportovacích kouzel dostanete do kontaktu. Pokud si vemete za jídlo alespoň lobster nebo lepší, průměrná postava by neměla mýt problém.

 8. Dopravte se zpět do Uzeru, sejděte dolů a portálem projděte do obřadní místnosti (tam kde jste sehnali formu). Pokecejte s Matthewem (" Do you know what happeened to Josef ?") a dozvíte se o knize se zaklínadlem. 9. Zajděte za golemem a promluvte s ním (" Did you see anything happen last night ?"). Pak prohledejte nádoby v širším okolí (look-in brokrn kiln). Je jich více a umístnění knihy je náhodné. 10. Knihu prolistujte a vraťte se zpátky za Matthewem. Promluvte s ním a také si knihu prohlédne. Nakonec promluvte s Denathem a dostante možnost zahájit rituál (zatím bez boje). V knize (vlevo nahoře) je napsané zaklínadlo. To si opište nebo vyfoťte. Postavte se na volné místo tak, aby jste stáli s ostatními v kruhu. 11. Klikněte v inventáři na demonic sigil (chant demonic sigil) a pak postupně v opačném pořadí než je v knize zvolte 5 slov zaklínadla a pokud jste heslo řekli správně, Denath vstoupí do kruhu a zmizí. 12. Ze země seberte sigil co po něm zbyl a teď musíte dát dohromady znovu 8 lidí pro vytvoření kruhu. Projděte portálem do patra a před Vámi bude ležet další sigil. Ten také seberte a jděte doprostřed místnosti a zde promluvte s Evil Dave. Pošlete ho zpátky (" You've got to get back...") a měl by Vám dát další sigil. 13. Pokud máte v inventáři všechny čtyři, skočte do severo-západního koutu a seberte strange implement. Teď se vydejte na povrch, ale venku je psí počasí a dost často budete penalizování zraněním 1 HP. Čím rychleji všechny dialogy vyřídíte, tím lépe.

 14. Nejprve si několikrát promluvte s Father Reen a musíte dosáhnout toho, že si vezme sigil a půjde do sálu. Pak pokecejte s Father Badden. Zde žádné volitelné dialogy nejsou a sigil si vezme ihned a také odejde dolů. 15. Až oba odejdou, pokecejte s golemem, ale ten si sigil nevezme. Řekněte mu že ho naprogramujete (" I could just reprogram you again ") a že je to nutné (" But I really need you to "). Pak na něj použijte na strange implement (lze i uprostřed dialogu) a po přeprogramování si sigil vezme (dialogem) a také se vydá do trůního sálu. Jediný kdo tam chybí jste Vy, tak na nic nečekejte a jděte do sálu za ostatními. 16. Promluvte s Mathewem (" Yes ") a postavte se opět na volné místo do kruhu. Klikněte na sigil (chant) a nyní řekněte heslo ve správném pořadí tak jak je napsáno v knize. 17. Hned jak si to démon vyřídí s Mathewem, tak se pustí do Vás. Nezapomeňte, že musíte na démona v závěru použít Silverlight. Tak si ho zavčas dejte do ruky. 18. Po souboji si Silverlight dejte z ruky pryč (remove) a po investování 10.000 Exp je quest je u konce. Nyní se meč jmenuje Darklight.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru