Mountain daughter

Obtížnost : střední

Délka : střední

Požadavky :

 1. 20 Agility
 2. Schopnost porazit Kendala (71 lvl)

Nezbytné věci :

 1. Plank - prkno které se používá na Construction skill
 2. Gloves - rukavice asi libovolné (použil jsem Ice i Mystic)
 3. Rope - lano
 4. Axe - sekera na dřevo
 5. Pickaxe - krumpáč

Doporučené věci :

 1. Teleporty poblíž Relleky (POH portál / Fremmenic lyra / Fairy ring) a White wolf moutain (gnome air)
 2. Energy potiony
 3. Jídlo

Výbava: Libovolná k poražení 71 lvl medvěda

Odměna :

 1. 2 quest point
 2. 1.000 Attack exp
 3. 2.000 Prayer exp
 4. Hlava medvěda kterou můžete nosit na sobě


 1. V bance si vemte vše pro tento quest a jděte směrem k Moutain camp. Při první cestě do tábora nemůžete použít hlavní cestu, ale musíte ji obejít ze severu a pomocí lana se spustit (use rope -> boulder) 2. Pokračujte dále a jděte za Hamal the Chieftain. Promluvte s ním (" Actually, I'm a Fremennik ") , (" So what are you...") , (" I will search for her ! ") a dostanete z úkol najít dceru náčelníka. 3. Pak si s ním znovu promluvte na obě nabízené možnosti (" Any idea on where...") , (" What does your...") a získáte nějaké informace kde hledat.

 4. Jižně od hlavního stanu si vemte trochu bláta (dig-up mud) a v ohradě na severo-východě u Jokula seberte tyč (take pole)

 5. Jděte podél jižního břehu jezera a narazíte na Ragnara. Promluvte s ním (" Do you have any idea...") a pak jděte ke stromu. 6. Strom trochu oplácejte bahnem aby se na něj dalo vylézt (mud -> tall tree) a dostaňte se na malý ostrůvek (climb tall tree) 7. Na další ostrůvek přeskočte pomocí tyče (pole -> clump of rocks) a poslední překážku zdoláte s pomocí prkna (plank -> flat stone) 8. Kolem jižní části ostrova se zaposlouchejte do bublající vody (listen-to shining pool) a zeptejte se kdo je (" Hello! Who are you! ") a řekne že Asleif (dcera). Pokračujte (" So what exactly do you want from me? ") , (" That sounds like...) , (" I'll get right on it ") a pak se stejnou cestou dostaňte na břeh. 9. Vraťte se za Hamalem, ale když mu řeknete že jeho dcera je mrtvá, tak tomu neuvěří. Zeptejte se ho na lidi z Relleky (" About the people of Rellekka ") , (" Why do you hate them so much ? ") a dozvíte se, že před několika dni byl do města vyslán Svidi, ale ješte se nevrátil. 10. Jděte ven z kempu a přibližně v polovině cesty do Relleky se bude "někde" pohybovat Svidi. Má dost velký prostor ve kterém se musí hledat a nejlpší bude, když si počkáte poblíž Black unicorn. Dejte si pozor abyste nepřerušili rozhovor, jinak ho musíte znovu hledat (chodí i při dialogu). V rozhovoru vyberte možnost (" Can't I persuade you to go...") 11. Pokračujte do Rellekky a v hlavní budově si promluvte s Brundt the Chieftain (" Ask about mountain camp ") , (" Did it contain vast magical powers ? ") a za úkol máte přinést zpět kámen z Moutain camp terý si prý vzali neoprávněně. 12. Jděte do tábora a už můžete jít normálně kolem hlídky (climb-over rockslide) V nejjižnějším stanu si pomocí krumpáče (use...) opatřete kus skály (half a rock) 13. Promluvte s Hamalem (" About your food supplies ") , (" Never mind ") a pak jděte za Jokulem. Pokecejte s ním a dozvíte se něco o White pearl. 14. Zkontrolujte jestli máte na sobě rukavice a odcestujte na vrchol White wolf moutain. Vedle letadla je malý keř a z něho si utrhněte (pick) white pearl fruit. Zakousněte se do něj (eat) a zůstane Vám white pearl seed (semínko). V bance si nyní vemte věci pro závěrečný souboj s medvědem. 15. S kouskem skály dojděta do Relleky za Brundem a výměnou dostanete safety guarantee. S dopisem zajděta za Svidim a nakonec jděte do kempu.

 16. Vraťte se do kempu a promluvte s Hamalem (" About your food supplies ") a (" Never mind ") Semínko si vezme a pak se vraťte na malý ostrov za Asleif. 17. Promluvte k Asleif (listen-to shining pool) a teď musíte sehnat důkaz kterým přesvědčíte Hamala že dcera je skutečně mrtvá. 18. Přeskákejte překážky a od stromu jděte dál kolem jezera až k místu kde narazíte na několik dead tree. Prosekejte si sekerou cestu a vstupte do jeskyně (enter cave). I při třetím plnění jsem hledal cestu přes stromy dost špatně, protože ne všechny jdou pokácet. Chce to trpělivost.

 19. Uprostřed si promluvte s Kendalem a musíte ho dlouhým rozhovorem přinutit k boji. Dialogová linie by měla být stejná (ověřeno jinou postavou)

  1. It's just me, no one special
  2. You mean a sacrifice
  3. You look like a man in a bearsuit
  4. Can I see that corpse ?
  5. Hand the body over to me!
 20. Po boji seberte jeho hlavu (bearhead - asi automaticky) , ostatky (corpse of woman) a jděte za Hamalem.

 21. Pokecejte (" But he killed your daughter! ") , (" I will ") a posledním úkolem bude pohřbít ostatky. 22. V ohradě kde jste sebrali tyč , seberte 5 muddy rock a jděte ke stromu vedoucí na ostrov. U něj si znovu promluvte s Ragnarem a dostanete náhrdelník. Rozlučte se (" Thank you...") a naposledy jděte na ostrov. 23. Postavte se přibližně na místo jako je na obrázku a v inventáři vyberte (bury corpse of woman) Potom použijte kameny (muddy rock -> burial mound) a quest je u konceNávod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru