In search of the Myreque

Obtížnost : lehká - střední (jeden komplikovaný dialog)

Požadavky :

 1. Nature spirit
 2. 25 Agility
 3. Schopnost porazit Skeleton Hellhounda (97 lvl)

Nezbytné věci :

 1. 6 planks - normální prkna
 2. 225 steel nails - ocelové hřebíky
 3. Hammer - kladivo na smithing
 4. Steel longsword
 5. Steel dagger
 6. Steel mace
 7. Steel warhammer
 8. Steel sword 2x (short)
 9. Peníze - cca 200 GP
 10. Druid pouch s "náplní" kolem 10-15 střel. Plní se pomocí Silver sickle(b) stejně jako v questu Nature spirit

Doporučené věci : Jídlo podle libosti a stylu boje. S melee protect (lvl 43) stačí 1-2 lobster.

Výbava: Cokoliv na jeden souboj s 97 lvl

Odměna :

 1. 2 quest point
 2. 600 Attack
 3. 600 Defence
 4. 600 Strength
 5. 600 Hitpoiints
 6. Volný průchod podzemním tunelem pro rychlejší přesun do Mort'tonu
 1. Dopravte se do Canfisu a v bance si vemte všechny věci. Jděte do hospody hned vedle banky a promluvite s Vanstrom Klause (" Why do they need help ?...") , (" Perhaps I could help...") a (" Yes, I'll do it ! "). Vaším úkolem bude doručit několik zbraní do základny Myreque. 2. Základna je sice nedaleko, ale nejprve musíte najít podzemní cestu, která do ní vede. Dopravte se do Mort'tonu a tam si promluvte s převozníkem Cyreg Paddlehorn. 3. Rozhovor je to dlouhý a navíc můžete být během něj napadeni. Zkuste se schovat za bednu jako se to povedlo mě. Během posledního plnění mě nenapadl nikdo a pokud budete dialog navazovat nebo začínat znovu, může být průběh jiný. Pro rychlejší orientaci dávám rovnou obrázky místo klasického soupisu dialogů. Postupně se musíte dopracovat až k tomu, že převozníku ukážete Druidic pouch s minimální "náplní" 5-ti střel, předáte 3 Plank (" Give wooden planks to Cyreg ") 4. Vstupte na loďku (board /pay10/ swamp boaty) a až vystoupíte, jděte kousek na sever a narazíte na starý most. Vylezte na něj (climb-up tree), popojděte k chybějícím plaňkám a pak pravým tlačítkem myši vyberte (repair broken rope bridge). Po mostě se musíte pohybovat "po krocích" a nelze ho přejít na jedno klinutí (ani po opravě). Nakonec slezte dolů (climb down tree) a pokračujte na sever. 5. Pokecejte s Curpile Fyod (" I've come to help the...") a než budete vpuštěni do podzemí, musíte projít znalostním testem. Pokud uděláte jedinou chybu, proberete se v Mort'tonu a musíte se znovu dopravit lodí zpět (most již není třeba opravovat). Otázky jsou tři a položené v náhodném pořadí. Po úspěšném absolovování testu Vám Curpile Fyod povolí vstup do podzemí.

  1. Who is the leader of the Myreque ? - Veliaf Hurtz
  2. Name the only female member of the Myreque - Sani Piliu
  3. What family is rumoured to rule Morytania - Drakan
  4. Who is youngest member of the Myreque - Ivan Storm
  5. What is the boatman's name? - Cyreg Paddlehorn
  6. What does Myreque mean? - Hidden in Myre
  7. Who was previously a scholar ? - Polmafi Ferdygris


 6. Kousek na sever jsou dřevěné dveře, které otevřete a vstupte do podzemích prostor. 7. Uprostřed tunelu je po pravé straně výběžek a na zemi kousek skály. Zkuste se protáhnou (squeeze-past stalagmite) a budete-li úspěšní, ocitnete se v základně Myreque. 8. Promluvte si s Veliaf Hurtzem, ale nějak nemá čas se s Vámi bavit a máte si promluvit se zbytkem osazenstva. Mělo by stačit k nim jen promluvit a dialog hned ukončit (" Ok, thanks "). Až s každým promluvíte, v zápisu questu by to mělo vypadat takto: 9. Pak si opět promluvte s Veliaf Hurtzem a po chvilce přijde starý známý ze začátku questu. Nepotrvá dlouho a pošle na Vás svého "mazlíčka".

 10. Až pošlete Hellhouda k čertu, tak naposledy promluvte s Veliaf Hurtz. řekne Vám jak se odtud dá dostat ven (" How do I get out of here ? ") , (" Ok. thanks ") a zmíní se o stěně přes kterou se dá projít až k hospodě v Canfisu. 11. Vraťte se zpět do tunelu (enter cave entrance) a jděte na sever. Tam prohledejte zeď (search wall) , po žebříku u severní zdi vylezte ven a ocitnete venku za hospodou. 12. V hospodě si promluvte se Strangerem (sedí na stejné židli jako Vanstrom Klause na začátku questu) a po krátkém rozhovoru je quest u konce.Návod sepsal a mnoho štěstí při plnění přeje Plastick2.

Nahoru