Fight Arena

Obtížnost : Střední

Požadavky : Schopnost porazit Bouncer (137 lvl)

Nezbytné věci : Asi 20 gp

Doporučené věci: 1 Prayer potion, jídlo

Výbava: Pokud máte prayer lvl 43 (melee protect) , tak cokoliv v čem se cítíte silní. Bez prayeru se hodí nejlépe Melee výbava

Odměna :

 1. 2 quest point
 2. 1.000 gp
 3. 12.175 Attack
 4. 2.175 Thieving
 1. Vemte si vše pro boj, pár zlatáků a promluvte s Lady Servil jižně od Ardougne. Ta Vám řekne, že hledá jejího manžela a syna Jeremyho. Nabídněte pomoc (" Can I' help you ") a vydejte se na východ. 2. Uvnitř domu v severo-východní části komplexu najdete khazardské brnění a helmu potřebné pro vstup do arény.

  Brnění již nenajdete v truhle, ale na stojanu poblíž 3. Oblečte si obě věci a jděte po cestě dolů ke vstupu do arény. Až budete chtít projí dveřmi, zastaví Vás guard se kterým pokecejte a poté budete vpuštěni. 4. Běžte dolu až na konec chodby do rohové místnosti kde najdete dalšího Khazard guarda. Promluvte s ním a on vám prozradí, že by rád nějaký alkohol. 5. Odejděte do hospůdky na jiho-západě koupit jedno pivo Khali Brew. Promluvte s barmanem (" I'd like a Khali brew please ") a za 5-10 Gp Vám ho prodá. 6. Vraťte se k strážnému, který vám výměnou za pivo dá klíč potřebný k otevření cely ve které je Jeremy.

  Klíče už Vám nedá rovnou do ruky, ale prý je položí na stůl 7. Brnění si můžete už vyměnit za svoje a po otevření cely (keys -> prison door) následuje krátký rohovor s animací. Dojdete do Fight areny a musíte porazit Khazard ogre (lvl 63) . 8. Po poražení obra budete odvedeni do cely. Pokecejte s Hengradem a vyčkejte bez hýbání asi tak 5 vteřin a budete opět odvedeni do areny, kde na vás čeká Giant Scorpion (lvl 44). 9. Po zabití škorpiona příjde na řadu Bouncer lvl 137. 10. Po zabití psa vás napadne Generál, ale pokud se Vám už nechce bojovat, stačí utéct dveřmi ven. 11. Jděte si promluvit s Lady Servil a tím je quest u konce.Původní návod sepsal Vacice a přepracoval Plastick2.

Nahoru