Clock tower

Obtížnost : Lehké

Délka : Krátké

Nezbytné věci : Ice Gloves nebo bucket of water (vědro s vodou)

Doporučené věci : Něco k jídlu. Cestou potkáte pár Ogre (58 lvl)

Odměna :

 1. 1 quest point
 2. 500 GP
 1. Promluvte si s Brother Kojo ve věži s hodinami jižně od města Ardougne. Dozvíte se že v mechanismu hodin chybí čtyři cogs (ozubená kola). Pokud budete souhlasit s opravou (" Ok old monk, what can I' do ? "), dozvíte se že hledaná kola najdete v dungeonu pod věží.

 2. Slezte po žebříku do dungeonu. Jděte až do hlavní místnosti kde jsou na zemi 4 barevné čtverce označující barvy koleček. Ty jsou však příliš těžká, takže můžete mít v batohu vždy jen jeden.

 3. Red cog se nachází na podlaze a hlídají ho Ogre (lvl 53). Toto kolečko patří ve věži do přízemního patra na červenou tyč. 4. Blue cog najdete také v dungeonu, ale musíte do něj vstoupit žebříkem severovýchodně od Clock tower. 5. Zde najděte žebřík a sestupte do dungeonu. Dojděte na konec tunelu a projděte falešnou zdí (push wall). Za ní se nachází modré kolečko ( cog ), které patří ve věži do prvního patra na modrou tyč. 6. Black cog najdete v plamenech mezi pavouky. Jelikož je moc horké, seberete ho pouze pomocí Ice gloves nebo na něj použijte Bucket of water. Toto kolečko patří do podzemní části věže na černou tyč. 7. White cog - Projděte do severo-západního rohu dungeonu a vezměte si rat poison. Pak jděte ke kleci, kterou otevíráte páčkami na stěně. 8. Uvnitř použijte jed na koryto s potravou food trough. Opusťte klec a stiskem (pull) obou páček zavřete brány. Některé krysy budou tak lapeny, nají se otráveného jídla a v panice pak poškodí několik tyčí u mříží na druhém konci místnosti. 9. Otevřete pomocí páček dveře, projdětete přes místnost a na konci se protáhněte skrz mříž (go-through gate) a seberte White cog. 10. Toto kolečko patří do druhého patra věže na bílou tyč .

 11. Promluvte s mnichem Kojo a úkol je hotov.Návod sepsal Vacice a upravil Plastick2.

Nahoru